אודות

חמישי, 19.12, 19:00-23:00; שישי, 20.12, 09:00-16:00; שבת, 21.12, 10:00-22:00.

גלריה המקרר, חשמונאים 90, תל אביב.

לאירוע בפייסבוק לחצו כאן. 

לקניית עבודות אונליין לחצו כאן.

 

 

תערוכת לחם ושושנים 14

מכירת יצירות אמנות למען פרויקט "נשים, עבודה וקיימות"

19-21.12.2019

גלריה המקרר, רח' החשמונאים 90  תל אביב

אנו מזמינים אתכם/ן לתערוכת לחם ושושנים  14 הקרובה, שהכנסותיה מוקדשות לפרויקט "נשים, עבודה וקיימות" ביוזמת ארגון העובדים מען, ועמותת סינדיאנת הגליל. בשנה האחרונה אמצנו את נושא הקיימות והמאבק בהתחממות כדור הארץ לאג'נדה החברתית שלנו. זוהי לא רק חובה מוסרית אלא גם שאלה כלכלית מהדרגה הראשונה. החברה הערבית בישראל יכולה לתרום תרומה עצומה בנושא המעבר לאנרגיה סולארית, והפיכתה מחברה צרכנית לחברה יצרנית. לנשים הערביות יכול להיות תפקיד חשוב בהובלת תהליך זה. עקב כך, ובהמשך לעבודה רבת השנים שלנו בעידוד תעסוקה והעצמה של נשים ערביות, החלטנו ליזום פרויקט של חקלאות הידרופונית שכבר יצא לדרך. אנו גם מקדמים פעולת הסברה רחבת היקף בנושא  הצורך במעבר לאנרגיה סולארית בשיתוף פעולה עם אירגון "מאה אלף גגות סולאריים". שני הפרויקטים הירוקים האלה והמשך הפעולה בנושא תעסוקת נשים מצעידים את החברה הערבית כולה אל עבר פיתוח כלכלי וסביבה ירוקה.

במישור האיגוד מקצועי, בשנה האחרונה חתם ארגון העובדים מען על הסכמים קיבוציים בעמותות זכויות האדם ה"מוקד לפליטים ולמהגרים" ו"בצלם", בנוסף להסכמים בעמותות "רופאים לזכויות אדם" ו"יד ביד" לחינוך דו לשוני. כמו כן, מען נמצא בתנופה חסרת תקדים של התאגדות והצטרפות של עובדים פלסטינים באזורי התעשיה בהתנחלויות ומזרח ירושלים הסובלים מניצול מתמשך.

כל ההכנסות מתערוכת לחם ושושנים מוקדשות לפרויקט "נשים, עבודה וקיימות", המקדם את המטרות האלה. להמשך קריאה על הפרויקט

בברכה,

צוות תערוכת לחם ושושנים 14

שרון ליאור, חגי אולריך, לאה אביר, ארז וגנר ודני בן שמחון

מתנדבות ומתנדבים – אנחנו זקוקים לכן/ם

הקמת התערוכה והתפעול השוטף שלה נעשים מדי שנה בסיוע של מתנדבות ומתנדבים. הצטרפו אל צוות התערוכה כי המלאכה מרובה: מסיוע לוגיסטי ותליית העבודות, ועד הפעלת האתר והרשתות החברתיות. מלאו את פרטיכן/ם בטופס המתנדבים כאן: https://bit.ly/336FZgk

עדכונים שוטפים בדף הפייסבוק של לחם ושושנים: Bread Roses Artsale